Kategorie Grupa 1 H

Warsztaty świąteczne I H

warsztaty świąteczne (3)

We wtorek 4.12.2018r. zostały zorganizowane w grupie I H Warsztaty Świąteczne dla dzieci i ich rodziców.

W świątecznej atmosferze przy dźwiękach kolęd dzieci ozdobiły z pomocą rodziców  przepiękne bombki oraz pierniczki z różnego rodzaju dekoracji. Prace dzieci i rodziców były bardzo ciekawe oraz wykonane z wielką pomysłowością.

Wspólne wykonanie ozdób świątecznych przy akompaniamencie kolęd wprowadziło nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w warsztatach.

Czytaj dalej

TEGO SIĘ UCZYMY I H

Czytaj dalej

Zamierzenia grudzień 2018 I H

Czytaj dalej

Wyjście do sali zabaw „Fikołki”

Wyjście do sali zabaw „Fikołki”

Czytaj dalej

Dzień Pluszowego Misia

IMG_4810

W Przedszkolu przy ul. Helenowskiej tradycyjnie świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci przyniosły swoje przytulanki, aby wspólnie z nimi świętować ten ważny dzień. Było dużo konkursów i zadań. Dzieci musiały wykazać się wiedzą na temat swoich bajkowych przyjaciół. Cała zabawa przeplatana była dyskotekowymi przebojami Gumi Misia. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Czytaj dalej

Dogoterapia

received_1979739528986050 (1)

Dnia 16.11.2018  nasze przedszkole przy ul. Helenowskiej odwiedziły ponownie pieski, które biorą udział w zajęciach Dogoterapii. To była super przygoda. Dzieci czekały na swoich czworonożnych przyjaciół z niecierpliwością. Mogły bawić się z nimi, przytulać a w podziękowaniu nakarmić. Panie przypomniały dzieciom zasady bezpiecznego zachowania wobec psa, jak również wytresować swojego przyjaciela aby nas słuchał. Dzieci zakończyły spotkanie z pieskami wspólnie wykonanym rysunkiem.

Czytaj dalej