Kategorie Grupa 3 H

Drugi seans edukacji filmowej.

W dniu 9.12.2019 r. najstarsze grupy w naszym przedszkolu po raz kolejny uczestniczyły w projekcji filmu i lekcji. Tym razem rozmawialiśmy o rodzinie i wartościach z nią związanymi. Poznaliśmy przygodę świąteczną Emmy i Kacpra oraz  ich pluszaków w filmie norweskim. To trzecia odsłona przygód sympatycznych przedszkolaków według bestsellerowych książek Tora Age’a Bringsvard’a.

Czytaj dalej

Jasełka

Dnia 10.12.2019 w Przedszkolu przy ul. Helenowskiej odbyły się Jasełka. Dzieci ze wszystkich grup w pięknych strojach wprowadziły zebranych gości w świąteczny klimat…Oto kilka ujęć z tego wydarzenia.

Czytaj dalej

Bohater tygodnia

W tym tygodniu bohaterką tygodnia w grupie III H jest Lenka i w związku z tym odwiedził nas jej tata z siostrą. Tata Lenki opowiedział  o swojej pracy w fabryce słodyczy, której zazdrościły wszystkie dzieci. Na pocieszenie odbyła się degustacja wytworów taty Lenki a wisienką na torcie była przeczytana bajeczka.

Czytaj dalej

Bohater tygodnia

W minionym tygodniu naszym bohaterem tygodnia była Sandra. Odwiedziła nas jej siostra z koleżanką. Dziewczynki przeczytały dzieciom kilka ciekawych opowiadań a siostra Sandry opowiedziała co robią razem w wolnych chwilach oraz o swoich pasjach.

Czytaj dalej

Zamierzenia dydaktyczno- wychowawcze.

Grudzień 2019

Czytaj dalej

Wróżby andrzejkowe

29 listopada obchodziliśmy w naszej grupie Andrzejki ,a skoro Andrzejki to zabawa, wróżby i swawole. Dzieci dowiedziały się co przyniesie im los i kim zostaną w przyszłości. Zapalone świece stworzyły wyjątkowy nastrój a na koniec wróżb bawiliśmy się przy muzyce.

Czytaj dalej