Kategorie Wydarzenia

Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

Bez tytułu

 

Drodzy Rodzice – liczymy na Waszą pomoc!

Organizujemy na terenie naszego przedszkola zbiórkę, która pomoże podopiecznym z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz zwierząt przetrwać trudny okres zimowy. Podopieczni stowarzyszenia będą wdzięczni za każdą formę pomocy, w szczególności potrzebne będą:

– karma mokra oraz sucha dla psów i kotów (również szczeniąt i kociąt),

– ryż, makaron,

– koce, poduszki, kołdry (wyprane),

– środki czystości (rękawiczki gumowe, ręczniki papierowe, papier toaletowy, płyn do mycia naczyń, płyn do podłóg, płyn do dezynfekcji, ściereczki, podkłady dla szczeniąt)

Zachęcamy do przyłączenia się do naszej akcji.

Wspólnie możemy uczyć nasze dzieci miłości i szacunku do zwierząt, zachęcić je do niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom oraz sprawić aby tę zimę przeżyły w godnych warunkach.

Zbiórka trwa od 10 października do 10 listopada!

Dyrekcja i nauczycielki

Przedszkola Miejskiego nr 13 w Pruszkowie.

Czytaj dalej

Teatrzyk Ekologiczny

 

W ramach kampanii edukacyjnej Miasta Pruszków „Pruszków walczy o czyste powietrze”  przedszkolaki  z wszystkich grup wiekowych obejrzały i aktywnie uczestniczyły w wyjątkowej bajce pt: ” Czarownica Niska Emisja”o tym, jak Mlecz pospolity, Zaskroniec oraz czujna i rozsądna  Różyczka uratowali świat przed Czarownicą zatruwającą środowisko. Wspólnymi siłami bohaterów i przedszkolaków przyroda została uratowana przed zagładą.  Dzięki wiedzy maluchów, segregacji śmieci i zwykłej życzliwości drzewa zakwitły ponownie w zanieczyszczonym wcześniej lesie.

Czytaj dalej

„Sprzątanie świata” w Pruszkowie i w naszym przedszkolu.

IMG_20190919_132305

 

W ostatnich dniach kalendarzowego lata władze miasta Pruszków zachęcały swoich mieszkańców do uczestnictwa w akcji sprzątania świata. Dnia 19 .09. 2019 r. przedszkolaki z grupy VI ochoczo, odpowiedziały na ten apel i postanowiły zadbać o uporządkowanie swojej  najbliższej, dobrze znanej okolicy- Parku Żwirowisko.

Czytaj dalej

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie.
Które odbędzie się w dniu 18.09.2019 o godz. 18:00
w budynku przy ul. Antka 7

Czytaj dalej

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ OTWARTY

Serdecznie zapraszamy nowoprzyjętych przedszkolaków i ich rodziców na Dzień otwarty w naszym przedszkolu, który odbędzie się –  28.08.18r./środa/ godz.10:00 do 12:00

Prosimy o przyniesienie wyprawek

Znalezione obrazy dla zapytania zaproszenie na dni otwarte przedszkole

Czytaj dalej

Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolnym ogrodzie tego dnia cały dzień obfitował w liczne atrakcje: zabawy w kolorowych piłkach, skoki na różnego rodzaju „dmuchańcach”, zjazdy z ogromnej dmuchanej zjeżdżalni oraz przygotowanie waty cukrowej.  Dzieci bawiły się wspaniale.

Czytaj dalej