Kategorie Grupa 4

Bohater tygodnia – grupa IV

DSC_0707

W dniu 09.05.2019r. gośćmi w ramach bohatera tygodnia byli rodzice Julii.

Pani Małgosia i Pan Marcin przygotowali dla naszej grupy akcesoria do tworzenia baniek. Dzieci były bardzo uradowane zabawą z bańkami na przedszkolnym boisku. Po powrocie do sali mama Julii opowiedziała nam o wykonywanym zawodzie fryzjerki. Dzieci poznały różne akcesoria do stylizacji fryzur. Bardzo dziękujemy Rodzicom Julii za poświęcony nam czas i wspólną zabawę:)

Czytaj dalej

Bohater tygodnia w grupie IV

20190426_123727

26.kwietnia gościliśmy Rodziców Michałka, w ramach programu Bohater Tygodnia. Pan Radek podzielił się z nami opowieściami o rodzinnej pasji, którą są stare samochody marki Ford. Pokazał dzieciom wiele ilustracji i zdjęć takich aut. Opowiedział o rajdach i podróżach, w których biorą udział całą rodzinom. Przyniósł ze sobą także mnóstwo gadżetów związanych ze swoim hobby. Pani Małgosia – mama Michałka – opowiedziała swojej pracy grafika. Pokazała na czym polega ten zawód.

Czytaj dalej

WARSZTATY WIELKANOCNE – grupa IV

20190411_163707

11.kwietnia dzieci z grupy IV zaprosiły swoich Rodziców, aby wspólnie pobawić się oraz przygotować palmy wielkanocne. Przedszkolaki zaprezentowały najbliższym czego się uczą w przedszkolu, jak wyglądają zajęcia. Następnie wspólnie z Rodzicami wykonały piękne palmy.

Czytaj dalej

Bohater tygodnia – grupa IV

DSC_0614

Dnia 09.04.2019r. gościem w gr. IV w ramach Bohatera tygodnia był tata Mai. Pan Dominik opowiedział nam, że jest współwłaścicielem hurtowni warzyw i owoców. Praca ta jest ciężka i wymagająca, gdyż tata Mai musi wstawać nawet o 1 w nocy, żeby zakupić warzywa do hurtowni. Każde dziecko otrzymało długopisy, magnesy, notesy i breloczki firmowe. Dziękujemy tacie Mai za przybycie i poświęcony nam czas.

Czytaj dalej

Bohater tygodnia w grupie IV

20190329_132645

Ostatni tydzień marca Bohaterem Tygodnia była Zosia. Z tej okazji gościliśmy mamę Zosi – Panią Agnieszkę. Opowiedziała Ona dzieciom o zainteresowaniach Zosi. Bohaterka wraz z Mamą przygotowały super zabawy dla naszych przedszkolaków.

Czytaj dalej

Warsztaty z Pierwszej Pomocy w grupie IV

20190327_092816

27 marca grupa IV odbyła szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Szkolenie poprowadzili zaprzyjaźnieniu strażacy. Dzieci dowiedziały się jak należy zachować się w przypadku, gdy ktoś jest nieprzytomny i nie oddycha. Nauczyły się jak wykonać masaż serca oraz jak położyć człowieka w pozycji bocznej.

Prowadzącym Panom bardzo dziękujemy.

Czytaj dalej