Kategorie Grupa 4

Bohater tygodnia – grupa IV

Filip

W minionym tygodniu Bohaterem Tygodnia był Filip. Jego mama odwiedziła nas i opowiedziała o tym, co lubi Filip, o Ich rodzinie oraz przybliżyła charakter swojej pracy.

Czytaj dalej

Bohater tygodnia – grupa IV

Matylda (2)

8.marca w naszej grupie gościła mama Matyldy – Bohaterki Tygodnia. Opowiedziała nam o swojej pracy, która związana jest z obsługą pasażerów lotniska.

Czytaj dalej

Bohater tygodnia grupa 4

Igor

W miniony piątek naszym gościem była mama Igorka. Pani Marta przygotowała dla dzieci mnóstwo katalogów z ulubionymi bohaterami. Dzieci tworzyły wspaniałe obrazy .

Czytaj dalej

Dzień kota w grupie IV

dzień kota

W tym roku Światowy Dzień Kota przypadał w niedzielę 17 lutego, więc obchodziliśmy go z lekkim opóźnieniem. Rozmawialiśmy o kotach; o tym jak się nimi opiekować. Bawiliśmy się naśladując koty oraz zrobiliśmy z papieru własne kocięta.

Czytaj dalej

Wizyta w szkole

wizyta w szkole1

19.lutego grupa IV odwidziała klasę 1d w Szkole Podstawowej Nr 2 w Pruszkowie. Przedszkolaki na próbę usiadły w szkolnych ławkach. Wzięły udział w lekcji, która jak się okazało to nie tylko nauka, ale także zabawa. Wychowawczyni klasy oprowadziła nas także po szkole. Bardzo dziękujemy Pani Ani i Jej wychowankom.

Czytaj dalej

Bohater Tygodnia w gr 4

Dnia 06.02.2019r. gościem w naszej grupie była mama Mateusza K. w ramach projektu „Bohater tygodnia”. Mama Mateusza – Pani Kasia przygotowała dla wszystkich dzieci szablony masek, które przedstawiały różne leśne zwierzęta np. sowa, lis, zając, wilk itp. Każde dziecko mogło samodzielnie pokolorować kredkami swoją maskę. Następnie Pani Kasia przeczytała wybraną przez Mateusza baśń H. Ch. Andersena pt. „Brzydkie kaczątko”. Na zakończenie dzieci zostały poczęstowane słodkim wafelkiem. Bardzo dziękujemy mamie Mateusza za mile, poświęcony nam czas.

Czytaj dalej