Archiwum miesięczne Marzec 2018

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PROJEKT EDUKACYJNY Z ZAKRESU EDUKACJI PATRIOTYCZNO-REGIONALNEJ „MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Wychowanie patriotyczne rozpoczyna się już od progu rodzinnego domu i towarzyszy dzieciom również w przedszkolu i w codziennym
życiu. To w rodzinie należy kultywować szacunek do symboli narodowych, do małej i wielkiej Ojczyzny.

W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Minister Anna Zalewska zapowiedziała, że obecny rok szkolny 2017/2018 będzie „Rokiem Niepodległej”. Dyrektor oraz nauczyciele z Przedszkola Miejskiego nr 13 w Pruszkowie stworzyli międzyprzedszkolny projekt edukacyjny z zakresu edukacji patriotyczno-regionalnej „Moja mała ojczyzna”.

MIEJSCE PROJEKTU:
Przedszkola miejskie w Pruszkowie.

ADRESAT:
Dzieci ze wszystkich przedszkoli miejskich w Pruszkowie.

TERMIN REALIZACJI PROJEKTU:
Projekt będzie realizowany w okresie: 15 marzec 2018 – 15 listopad 2018.

PARTNERZY PROJEKTU:
Prezydent Miasta Pruszkowa, Naczelnik Wydziału Edukacji, rodzice, sponsorzy, media lokalne.

więcej informacji o projekcie – projekt patriotyczny MOJA MAŁA OJCZYZNA