Archiwum dzienne 3 września 2018

SERDECZNIE WITAMY PO WAKACYJNEJ PRZERWIE W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Za nami czas beztroskich, radosnych wakacji. Z uśmiechem na twarzy  ruszamy do pracy. Przed nami kolejny rok pełen nowych przygód, zabaw, a także ciekawych doświadczeń.

Do naszego grona dołączają dzieci, które po raz pierwszy przekroczą próg naszego przedszkola. Przed Maluszkami trudny czas związany z adaptacją do nowego miejsca i koniecznością rozstania z rodzicami. Pragniemy jednak zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby ten pierwszy krok do samodzielności przedszkolaków był miłym wspomnieniem.

Wszystkim Przedszkolakom w tym nowym roku szkolnym życzymy dużo radości w zdobywaniu wiedzy, wesołej zabawy, nowych przyjaźni i niezapomnianych przeżyć, a Rodzicom udanej współpracy i zadowolenia.

DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE

witajprzedszkole