Archiwum dzienne 7 marca 2019

Wizyta w szkole III H

20190307_092657

W dniu dzisiejszym przedszkolaki z grupy III H(niektóre pierwszy raz) przekroczyły progi Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszkowie. Wybraliśmy się tam z wielką ciekawością i zapewne z nutką niepewności, gdzie czeka na nas nieznane. Na szczęście Pani i nasi dawni koledzy przyjęli nas bardzo ciepło. Oprowadzono nas po wszystkich pomieszczeniach, zobaczyliśmy jak wygląda prawdziwa lekcja. Przedszkolaki mogły pochwalić się już swoją bogatą wiedzą i umiejętnościami. Na pożegnanie wszyscy otrzymali upominki a my wręczyliśmy wykonane własnoręcznie podziękowanie. Dzisiejsze doświadczenie spowodowało, że przedszkolaki już nie mogą się doczekać, kiedy z plecakiem na plecach będą dumnie przekraczać progi tej szkoły codziennie.