Archiwum dzienne 9 października 2019

„ShowPedagogika”

Innowacja pedagogiczna „ShowPedagogika”– Dyscyplina bez nakazów” to nowatorskie metody Agnieszki Chartanowicz (pedagoga terapeuty, oligofrenopedagoga, nauczyciela muzyki i instruktora tańca nowoczesnego) realizowana w formie projektu.

Czytaj dalej

Program Stanford Harmony.

Sanford Harmony jest to  program wspierający rozwój społeczno-emocjonalny dzieci w wieku od 3 do 12 lat.Pomysłodawcą programu jest amerykański przedsiębiorca i filantrop T. Denny Sanford, którego misją była pomoc w tworzeniu lepszego jutra dla dzieci i młodzieży.

Czytaj dalej

Projekt „Podróże Jeża ze Zgierza”

W roku szkolnym 2019/2020 w gr. V będzie realizowany ogólnopolski projekt „Podróże Jeża ze Zgierza”. Projekt odnosi się do założeń podstawy programowej wychowania przedszkolnego;  w szczególności uwzględnia obszar społeczny i poznawczy rozwoju dzieci; odnosi się również do kierunków polityki oświatowej państwa i priorytetów MEN na rok szkolny 2019/2020, szczególnie do punktu: „Wychowanie do wartości przez kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych”.

Czytaj dalej

Uwaga dodatkowe zajęcia!

Ogłoszenie dla Rodziców grup VI, V, IV, III H

Zajęcia pokazowe z piłki nożnej odbędą  się w piątek dnia 11 października 2019 na sali gimnastycznej PM nr 13 ul. Antka 7 w godzinach:

GRUPA IV – 15.00 – 15.30

GRUPA V – 15.30 – 16.00

GRUPA VI – 16.00 – 16.30

GRUPA IIIH – 16.30 – 17.00

ZAPISY NA ZAJĘCIA POKAZOWE PROWADZĄ PANIE NAUCZYCIELKI W GRUPACH.

WYMAGANE JEST UPOWAŻNIENIE INSTRUKTORA DO ODBIORU DZIECKA NA ZAJĘCIA POKAZOWE ORAZ ODEBRANIE DZIECKA PRZEZ RODZICA PO ZAJĘCIACH.

Czytaj dalej