INFORMACJA O REKRUTACJI

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającą się rekrutacją informujemy, że zgodnie z pismem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 marca 2020 r., rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów składania wniosków:

1. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki:

– w placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: postawione pudełko na koperty, ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego – 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku.

Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo:

22 758 62 01

pm13@miasto.pruszkow.pl

1. 2. Wysłanie wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki:

pm13pruszkow@gmail.com

W wypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia, placówki będą przyjmować zaświadczenia  rodziców o ich późniejszym dostarczeniu dokumentów.

Termin składania wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola nie uległ zmianie: 30.03.2020 r.- 08.04.2020 r.