Jak nasza sala przedszkolna zmieniła się w salon kosmetyczny…

IMG_0837

Kolejnym miłym gościem w ramach Bohatera tygodnia, który odwiedził nasze przedszkole była mama Jasia. Najpierw dowiedzieliśmy się paru informacji na temat Jasia i jego rodziny, a potem Pani Magda zmieniła salę przedszkolną w salon kosmetyczny. Opowiadała dzieciom, że zawód kosmetyczki to nie tylko makijaż, manicure czy pedicure, ale również dbanie o higienę, nie tylko przez dziewczynki, ale również i chłopców.

Nasz gość zaprezentował także dzieciom zawartość swojego kuferka, w którym znajdowały się różne kosmetyki. Omówiła zabiegi, które pomagają nam dbać o naszą skórę. Z ogromną ciekawością przedszkolaki słuchały tego, o czym mama Bohatera opowiadała i co pokazywała. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom.

Bardzo dziękujemy Pani Magdzie za poświęcony czas, ciekawą zajęcia i prezent w postaci gry dla dzieci.

IMG_0835 IMG_0836 IMG_0837 IMG_0838