Spotkanie z Bohaterem Tygodnia w grupie IV

DSC_0211

01.02.2019r. naszym Gościem w ramach Bohatera tygodnia była mama Michałka.

Pani Ania wraz z Michasiem opowiedziała nam o ich rodzinie, omówiła plakat przygotowany w domu. Mama Michałka opowiadała nam o samochodach, którymi interesuje się jej synek. Dowiedzieliśmy się, że Pani Ania pracowała kiedyś w salonie samochodowym, obecnie pracuje jako księgowa.

Następnie zostaliśmy zaproszeni do stolików żeby wykonać samodzielnie własne zakładki do książek. Pani Ania przygotowała dla każdego z nas papierowe zakładki, gratulujemy wielkiego zaangażowania. Do wyboru mieliśmy różne naklejki dekoracyjne: kwiatki, dinozaury. Efekt, piękne zakładki, które na pewno przydadzą się nam do wspólnego czytania z rodzicami.

Dziękujemy z całego serca mamie Michałka za poświęcony nam czas, uśmiech i dobre słowo.

DSC_0210 DSC_0211 DSC_0217 DSC_0218 DSC_0219 DSC_0223