ŚWIATOWY DZIEŃ MISIA- TEEDY BEAR DAY

Nie ma pokoju dziecięcego, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedzi miś? A jeśli, jest taki , to z pewnością wkrótce zamieszka w nim maskotka niedźwiadka. Dlaczego? Dlatego,że…. „Nie obejdzie się bez misia” – tak pisała w swoim wierszu Maria Czerkawska.

Wielu z nas ma swojego ulubionego pluszowego misia, którego pamiętamy z dzieciństwa. Pomagał zasypiać, znał wszystkie sekrety, był przytulany, gdy szukaliśmy pocieszenia w smutnych chwilach. Choć dorośli o tym szybko zapominają to misie w sercach dzieci, mają specjalne miejsce. Sympatyczne niedźwiadki występują także w wielu bajkach. Są tam najlepszymi przyjaciółmi dzieci a bywają najczęściej pluszowe.

Mały czy duży, zawsze kojarzy się z ciepłem, radością i miłością
do drugiej osoby.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM MISIOM! W DNIU ICH ŚWIĘTA 25 LISTOPADA

SKŁADAJĄ DZIECI Z PRZEDSZKOLA NR 13