Strona gr. 1

_20181211_155728

Spotkanie z krawcową w grupie Ia

W poniedziałek 10.12 przedszkolaków z grupy Ia odwiedziła pani krawcowa. Wspólnie z dziećmi wykonała przepiękne przytulanki. Różowe i niebieskie króliczki są najmilszymi pluszaczkami dzieci.

(więcej…)

_20181211_155632

Spotkanie Jasełkowe i warsztaty w grupie IA

W sobotę 08.12 w naszym przedszkolu odbyły się Spotkania Jasełkowe. W grupie Ia po występach odbyły się warsztaty, na których dzieci  wraz z rodzicami wykonały piankowe Mikołaje.

(więcej…)

IMG-20181205-WA0016

STRAŻ POŻARNA W PRZEDSZKOLU

W środę 5 grudnia wjechał na teren naszego ogrodu przedszkolnego wóz strażacki który wzbudził  niesamowite  zainteresowanie  wśród  dzieci. Przedszkolaki z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponują podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy strażacy.

W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się także w jakich okolicznościach można wezwać Straż Pożarną i że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych, ratują zwierzęta, pomagają przy powodzi. Mogliśmy z bliska obejrzeć wóz strażacki. Panowie omówili nam jego zawartość i przeznaczenie. Przez chwile wszyscy mogliśmy poczuć się jak strażacy przymierzając hełm czy wsiadając do wozu strażackiego.

(więcej…)