Strona gr. 1

Przywitanie Jesieni

W środę 23 września 2020 przedszkolaki z gr. 1A przywitały nową porę roku Jesień. Tego dnia Pani Jesień spotkała się z dziećmi podczas zajęć, przynosząc z sobą koszyk pełen darów jesieni. Dzieci dowiedziały się co charakteryzuje obecną porę roku, posłuchały wierszyka o małym jeżyku, który opowiedział co robią zwierzątka jesienią, a także uczestniczyły w jesiennych zabawach tanecznych. Jesień już na dobre zagościła w naszej grupie, podczas zajęć dzieci chętnie korzystają z jej darów np. w czasie zabaw matematycznych.

(więcej…)

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dzieci z grupy 1A, w dniu 21-go września obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to, uchwalił Sejm we wrześniu 2013 roku. Zostało ono ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Tego dnia, dzieci z naszej grupy odebrały najserdeczniejsze życzenia od wszystkich Pań. Świętowały bawiąc się wspólnie, odpowiadały na pytanie: Dlaczego fajnie jest być przedszkolakiem?, brały udział w konkursach zręcznościowych przechodząc stopa za stopą po wyznaczonej linii oraz rzucając woreczkiem do celu. Na zakończenie wesołej zabawy dzieci otrzymały Medal Dzielnego Przedszkolaka, który wywołał duży uśmiech na ich twarzy oraz utwierdził w przekonaniu, że fajnie jest być przedszkolakiem 🙂

(więcej…)

Realizowane projekty

Przedszkolaki z grupy I wraz z paniami nauczycielkami realizowały będą w roku szkolnym 2020/2021 następujące projekty:

(więcej…)

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września w ramach Międzynarodowego projektu edukacyjnego Emocja, dzieci z grupy 1A obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia wszystkie dzieci i panie w grupie przyszły do przedszkola w ubraniach wypełnionych różnorodnymi kropkami.

(więcej…)

Wyprawka 2020/2021

WYPRAWKA  GR. I A

(więcej…)

Praca zdalna.

Praca zdalna w grupie odbywa się z wykorzystaniem maila grupy:

gr1a@przedszkolemiejskienr13.pl

Bezpośredni kontakt z każdym nauczycielem  i specjalistami w naszym przedszkolu jest możliwy drogą mailową oraz telefonicznie w wyznaczonych godzinach dyżurów logopedy i psychologa( informacje o dyżurach są wysyłane na Państwa adresy mailowe).