Bal karnawałowy

6 lutego w naszym przedszkolu odbył się wspaniały bal karnawałowy. W sali balowej zjawiło się mnóstwo bajkowych postaci: były wśród nas księżniczki, rycerze, wojownicy ninja, zwierzęta, czarodzieje i Indianie, a nawet jeden wspaniały samochód. Razem z dziećmi odwiedziliśmy cztery baśniowe krainy: Wioskę Smerfów, Stumilowy Las Puchatka, Krainę Lodu i Śniegu i Bór Krasnoludków. W każdej krainie czekało na nas zadanie lub zagadka, z którymi uczestnicy zabawy (ci mali i ci całkiem duzi) świetnie sobie poradzili! Rozpoznawaliśmy po odgłosach mieszkańców lasu, odgadywaliśmy imiona bohaterów baśni, pocieszaliśmy wylęknionego Prosiaczka, a nasze Panie musiały udowodnić swoją sprawność, skacząc po „lodowych krach”. Wszyscy podróżowali bajkowym pociągiem, tańczyli, skakali i bawili się wspaniale!

« z 2 »