Bohater Tygodnia

„BOHATER TYGODNIA”

Od października w grupie VII realizujemy program innowacyjny pt. „BOHATER TYGODNIA”, w tym tygodniu tj.04.10-08.10.2021 bohaterem był  Szymonek W. Chłopiec  przyniósł do przedszkola piękną książeczkę ,którą wykonał wspólnie z rodzicami. Były  w niej umieszczone zdjęcia rodziny ,przyjaciół, rysunki przedstawiające zainteresowania chłopca oraz to kim chciałby zostać w przyszłości. W czwartek odwiedził nas tata Szymonka który przeczytał dzieciom ulubioną książeczkę chłopca, opowiedział o pracy jaką wykonuję oraz o tym jak wspólnie z Szymonkiem spędzają wolny czas np. grając w piłkę. Nasz BOHATER TYGODNIA w nagrodę za wywiązanie się z powierzonego mu zadania otrzymał dyplom oraz książeczkę ze swoim  portretem w wykonaniu kolegów i koleżanek z grupy VII.