Dzień Misia

Dzień Misia grupa VI

25 listopada br.  dzieci z grupy VI uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko opowiadało o  swoim małym lub dużym przyjacielu- misiu. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od  wspólnej zabawy z przedszkolnym misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, 'Jadą, jadą misie”. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce, wykonały pracę plastyczną i relaksowały się  słuchając bajki o misiu. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.