Warsztaty świąteczne

Warsztaty bożonarodzeniowe

              W piątek dzieci z grupy I H wybrały się do klubu zabaw "Fikołki" na warsztaty bożonarodzeniowe. Przedszkolaki zamieniły się w rolę cukiernika i upiekły własne pierniki. Nauczyły się składników potrzebnych do wypieku, czynności , które trzeba wykonać aby wyrosły nam pyszne ciastka. Było przy tym dużo zabawy i radości a dodatkowo zajęcia uatrakcyjniła zabawa na krytym placu zabaw.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem