Kiermasz dla Przylądka

Drodzy Przyjaciele Przylądka!

W tym roku Kwiecień – Miesiąc Świadomości Autyzmu uczcimy obecnością na kiermaszu zorganizowanym z tej okazji przez Centrum Handlowe Nowa Stacja w Pruszkowie w sobotę 2.04 godz. 11 do 19. Jak będzie można okazać wsparcie dla Przylądka w tym dniu?

– kupując przepiękne ozdoby świąteczne przygotowane przez Rodziców naszych uczniów pod artystycznym okiem niezwykle utalentowanej Mamy Maćka (ozdoby prezentujemy na zdjęciach)

– dzieci  będą mogły pobawić się gigantycznymi piankowymi klockami konstrukcyjnymi Mammutico

– dla dzieci przygotujemy też sensoryczny tor przeszkód, na którym będą mogły sprawdzić swoją sprawność.

Gorąco Was zachęcamy do odwiedzenia nas w tym dniu i wsparcia naszych działań. 😀💙💙💙😀

„Przylądek” Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Autyzmem