Misiowy ranking książkowych hitów dzieci i rodziców

Misiowy ranking książkowych hitów dzieci i rodziców.

W ramach projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” rozmawialiśmy z dziećmi o ich ulubionej książce, którą lubią czytać razem z rodzicami. Każde dziecko miało okazję podzielić się tytułem ulubionej książeczki, oraz powiedzieć o czym ona jest. Podczas zajęć, dzieci oglądały różne książeczki. Na tablicy multimedialnej zostały wyświetlone narysowane przez dzieci i rodziców ilustracje ulubionej książeczki, które otrzymaliśmy drogą emaliową .

Stworzyliśmy „Misiowy ranking książkowych hitów dzieci i rodziców”. Na pierwszym miejscy zdecydowanie plasuje się książeczka pt:. „Trzy Małe Świnki” , kolejne ulubione książeczki wymieniane przez dzieci podczas zajęć to „Kubuś Puchatek i Przyjaciele”, „Przygody Kota Filemona”, „Czerwony Kapturek”, „Muminki”, „Piesek Piotruś”, „Auta”, „Dinozaury, kto tam mieszka?”, „Król Lew”, „Strażak Sam”, „Psi Patrol”, „Franklin” i po prostu książeczki o zwierzątkach. Niektóre tytuł kojarzą się z bajkami oglądanymi w telewizji, ale zarówno dzieci jak i rodzice zapewniali, że chodzi wersje książeczkowe tych bajek.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace.
Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz prezentacji z nadesłanymi rysunkami.

Misiowy ranking książkowych hitów dzieci i rodziców -prezentacja