Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dzieci z grupy 1A, w dniu 21-go września obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to, uchwalił Sejm we wrześniu 2013 roku. Zostało ono ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Tego dnia, dzieci z naszej grupy odebrały najserdeczniejsze życzenia od wszystkich Pań. Świętowały bawiąc się wspólnie, odpowiadały na pytanie: Dlaczego fajnie jest być przedszkolakiem?, brały udział w konkursach zręcznościowych przechodząc stopa za stopą po wyznaczonej linii oraz rzucając woreczkiem do celu. Na zakończenie wesołej zabawy dzieci otrzymały Medal Dzielnego Przedszkolaka, który wywołał duży uśmiech na ich twarzy oraz utwierdził w przekonaniu, że fajnie jest być przedszkolakiem 🙂

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!