Pierwsze dni przedszkolnych przygód dzieci

Pierwsze dni przedszkolnych przygód, nasze maluszki z gr 1 mają już za sobą. Był to przede wszystkim czas na poznanie Pań, własnej sali, zabawek, oraz placu zabaw. Dzieci już wiedzą jaki jest ich znaczek, gdzie mają miejsce w szatni, szufladkę w sali oraz gdzie jest ich miejsce przy stoliku.

Organizowane przez nas zabawy umożliwiły poznanie imion koleżanek i kolegów. Umilałyśmy czas dzieci zabawami z balonikami, puszczaniem baniek mydlanych, śpiewaniem piosenek, czytaniem bajek, zabawami z naśladowaniem, wspólnych zabawach stolikowych. Dzieci poznały już kilka zasad panujących na sali oraz poznały podstawowe zasady bezpiecznego korzystania ze sprzętu i atrakcji na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję, że już wkrótce wszystkie maluszki rozpoczną swój dzień w przedszkolu z radosnym uśmiechem na twarzy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii pierwszych dni w przedszkolu dzieci z gr. 1 🙂