Realizowane projekty

Przedszkolaki z grupy III wraz z paniami nauczycielkami realizowały będą w roku szkolnym 2020/2021 następujące projekty:

• Międzynarodowy projekt edukacyjny EMOCJA- Głównym założeniem projektu jest pokazanie dzieciom, że ludzie nie tylko różnią się od siebie wyglądem, zachowaniem, kolorem skóry, wyznaniem, etc., bo nie wszystkie różnice widać gołym okiem np. choroby serca, autyzm, cukrzycę. Więcej o projekcie przeczytasz w zakładce ProjektyProjekt Emocja
  • Ogólnopolski Program „Uczymy Dzieci Programować” – program pozwala kształtować  u dzieci kompetencje miękkie, rozwija logiczne myślenie, uczy kreatywności i zadaniowego podejścia do stawianych problemów. Kształtuje umiejętności pracy w zespołach, uczy optymalnych rozwiązań i szukania kompromisów.