Strona gr. 1

Mikołajki

Radości z odwiedzin Mikołaja nie było końca. Śpiewaliśmy razem z elfem piosenkę dla Mikołaja. Postanowiliśmy Mikołajkowo udekorować naszą szatnię.

Mikołaju -zostań z nami. Tak bawiliśmy się 6 grudnia

Święto Niepodległości

W PM 13 w Pruszkowie odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez grupę Va.     Grupa I a uczestniczyła w tym wydarzeniu. Z zaciekawieniem oglądając występy dzieci, a także pokaz musztry wojskowej, prezentację munduru i kącik patriotyczny. W ten sposób uroczyście uczciliśmy Święto 11 listopada Dzień Niepodległości.

Warsztaty pszczelarskie

8 listopada gr 1 a brała udział w warsztatach ,, pszczelarskich,,. Dzieci na zajęciach dowiedziały się dużo o życiu pszczół 🐝, co one robią i co my wykorzystujemy z ich produkcji🍯🕯. Przedszkolaki miały możliwość zrobienia samemu świece z wosku pszczelego, a na koniec otrzymały dyplom za piękny i aktywny udział w zajęciach.

Spacer na cmentarz

Z okazji zbliżających się świąt Wszystkich Świętych 🕯🕯🕯 gr 1 a wybrała się na cmentarz zapalić znicze bohaterom.