Uroczyste zakończenie projektu Pruszków- poznasz, polubisz

Uroczyste zakończenie projektu Pruszków – poznasz, polubisz.

27 maja w naszym Przedszkolu odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Pruszków – poznasz, polubisz”.
Projekt był całorocznym współdziałaniem nauczycieli pruszkowskich przedszkoli z zakresu edukacji regionalnej. Obejmował cykl zajęć mających na celu zapoznanie najmłodszych z historią, kulturą oraz terenami zielonymi naszego miasta. Działania projektowe były okazją do kształtowania wśród najmłodszych i ich rodzin poczucia tożsamości regionalnej, wzmacniania więzi społecznych oraz integracji placówek przedszkolnych z terenu Pruszkowa.
Ogłoszono wyniki konkursu plastyczno-technicznego „Co lubię w moim mieście?” Celem konkursu było:rozwijanie umiejętności plastyczno-technicznych oraz kreatywności, rozwijanie zainteresowań dotyczących miejsca zamieszkania, zacieśnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne działania. Komisja konkursowa przyznała dwa pierwsze miejsca, które zajęły: Iza Maciak (PM nr 5) i Lena Skroban (PM nr 11). Drugimi miejscami uhonorowano prace autorstwa Tadeusza i Karola Krupków (PM nr 15) i Antoniny Brączek (PM nr 4). Trzecie miejsce przypadło dziełom Agaty Parol (PM nr 13) i Adama Woźniaka (PM nr 3). Wyróżnienia w konkursie zdobyli: Maja Bechler (PM nr 14), Franciszek Sutryk (PM nr 9), Franciszek Ścisłowski (PM nr 16), Lena Branicka (PM nr 8), Jan i Zofia Lewandowscy (PM nr 2), Olek i Ignacy Warda (PM nr 1), Miłosz Perkowski (PM nr 7), Joanna Rybczyk (PM nr 10) oraz Emilia Kicińska (PM nr 12).
Uroczystość uświetnił występ przedszkolaków pt. „Bo przedszkole uczy, bawi nas”. Mali artyści dali z siebie wszystko!
Wszystkim zaangażowanym w realizację wspólnego projektu składamy serdeczne podziękowania.

Wyniki konkursu między- przedszkolnego