Uroczystość z okazji Narodowego Święta 11-listopada.

W dniu 12.11. 2019r. W ramach obchodów „Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości  11 listopada” grupa 6 prowadzona przez nauczycieli: Paulinę Andrzejewska i Malwinę Flaczyńską ,przygotowała akademię dla swoich kolegów pt „Moja Ojczyzna”. Dzięki współpracy z Panią Beatą i Ryszardem powstało biało-czerwone widowisko. Na scenie dzieci zaprezentowały piosenki i treści opowiadające o symbolach narodowych ich znaczeniu dla nas oraz o mowie ojczystej, jako największego skarbu Polaków. Hymn narodowy, dostojny  taniec  narodowy  „Polonez” i radosny finał uwydatniły powagę ale także entuzjazm płynący z tego dnia. Podkreślono, także uroki polskiej przyrody, wsi i miast  a przede wszystkim domu ojczystego, w którym mogą spokojnie wzrastać młodzi ludzie.

Długie przygotowania i zaangażowanie małych aktorów zostały docenione przez salwy oklasków i miłe słowa ze strony Pani Dyrektor.

Było to dla nas wielkie wyróżnienie i powód do satysfakcji.

[youtube id=”aDkivquqViU”]