W czwartek, 18 maja dzieci z grupy 1A uczestniczyły w wycieczce do wsi Zaręby pt. ,,Natura wzywa''. Na początku wizyty powitano nas pysznym poczęstunkiem, następnie udaliśmy się na edukacyjną wycieczkę po lesie urozmaiconą zabawami (podchody, zjazd na tyrolce) i zadaniami do wykonania. Dzieci brały udział w warsztatach podczas, których starały się samodzielnie przygotować upominek dla rodziców. Podczas pobytu przedszkolaki mogły nakarmić króliki, kozy, a także skorzystać z placu zabaw. To był dzień pełen emocji, dzieci wróciły szczęśliwe i bogate w nowe doświadczenia.