Mianowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość.  W tym ważnym wydarzeniu brały udział dzieci 3-letnie z grupy IA i IIA. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Przedszkolaki przygotowały również część artystyczną dla swoich rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty. Po części artystycznej nastąpił akt mianowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.