Święto Niepodległości

11 Listopada Narodowe Święto Niepodległości, tego dnia upamiętniamy powrót Polski na mapy świata. Jak co roku ten dzień obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Dla uczczenia tego ważnego święta dzieci z grupy VI przygotowały "Koncert dla Polski". Dla przedszkolaków, pracowników oraz zaproszonych gości były to chwile pełne wzruszeń i dumy narodowej. Dziękujemy za przybycie Zastępcy Prezydenta Miasta Pruszkowa Panu Konradowi Sipiera, pruszkowskim Seniorom oraz przedstawicielom Stowarzyszenia Strzelcy Rzeczypospolitej.