smart kids planet

W czwartek, 9 marca dzieci z grupy 4 uczestniczyły w wycieczce do Smart Kids Planet. Przedszkolaki odkrywały świat wszystkimi zmysłami poprzez ideę mądrej zabawy kształtując kompetencje przyszłości oraz umiejętność współpracy. Dzieci brały udział w warsztatach kulinarnych podczas których samodzielnie przygotowały pizzę, samodzielnie wybierały zabawy w 9 strefach edukacyjnych: "Zgrana paczka", "Mądre zakupy", "Jabłkowy sąd", "Tuptaj", "Odkrywaj", "Fantazjuj", "Segreguj", "Twórz", "Trenuj". W każdej ze stref mieli możliwość kreatywnej zabawy, nauki przez eksperymentowanie, ćwiczenie percepcji, motoryki i wyobraźni. Przedszkolaki wróciły zachwycone i bogate w nowe doświadczenia.

">smart kids planet