Wysyłamy laurki do innych przedszkoli w Pruszkowie – grupy IH, IIH,IIIH

Przedszkolaki z fili przy ulicy Helenowskiej z ogromną radością realizują zadania projektu „Pruszków poznasz – polubisz”. W październiku wszystkie dzieci poznały historię swojego miasta. Podczas zajęć z nauczycielem, dowiedziały się gdzie znaleźć nasze miasto na mapie, jak wygląda herb i flaga Pruszkowa. Żeby się lepiej poznać wysłaliśmy wspólne zdjęcia do dzieci z innych przedszkoli, zapoznaliśmy się z najbliższą okolicą przedszkola i mogliśmy poznać inne placówki znajdujące się w naszym mieście. Bardzo cieszymy się, że możemy nawiązać kontakt z innymi przedszkolakami, dowiedzieć się jak spędzają dzień i co najbardziej lubią robić w przedszkolu. W ramach współpracy wysłaliśmy do siebie własnoręcznie wykonane laurki.