Miło nam poinformować, że konkurs plastyczny pt. „Moja ulubiona potrawa”, organizowany w ramach Innowacji Pedagogicznej "Przedszkolaki jedzą zdrowo i kolorowo", został rozstrzygnięty. Po obejrzeniu wszystkich 27 dostarczonych prac Komisja Konkursowa przyznała  aż 3 miejsca I, 3 miejsca II, 3 miejsca III oraz 18 wyróżnień. Doceniono oryginalność, pomysłowość, samodzielność dzieci oraz wykorzystanie wielu technik plastycznych przy tworzeniu pracy. Prace konkursowe przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem