Dzieci z grupy III H wzięły udział w Pruszkowskiej Olimpiadzie Przedszkolaków. Turniej rozpoczął się według tradycji sportowej, czyli przemarszem drużyn i zapaleniem znicza olimpijskiego. Dzieci musiały pokonać cztery konkurencje. Sportowa rywalizacja i zasady gry fair play nie zniechęciły naszych przedszkolaków. Pełni zapału i wigoru dumnie pokonywali kolejne przeszkody. Roześmiane twarze dały do zrozumienia, że dzisiejsza Olimpiada sprawiła dzieciom dużo radości. Gratulujemy naszym sportowcom!

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem