W ostatnich dniach nasze przedszkole odwiedzili nietypowi goście. Dzieci miały okazję spotkać się z egzotycznymi zwierzętami - Alpakami. Te duże ssaki wywodzą się z Ameryki Południowej, a z ich wełny produkuje się ciepłą odzież. Przedszkolaki mogły karmić i głaskać Alpaki. Podczas zabawy rozpoznawały również znane ptaki mieszkające w Polsce, a także odgadywały ich odgłosy. To była niesamowita przygoda.

 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem