Dzień Sąsiada, to okazja do spotkania i integracji z sąsiadami. Sąsiad to osoba, która mieszka tuż obok nas i często bywa tak, że jest to jedyny człowiek w pobliżu, który może nam pomóc. Wiadomo, że dobre relacje z sąsiadami nie biorą się ot tak, a są efektem pielęgnowania wzajemnych stosunków. Nasze przedszkolaki postanowiły odwiedzić sąsiadów z okolicy Przedszkola i przypomnieć o swojej obecności i serdeczności. Dzieci wręczyły kartki ozdobione własnoręcznie, a sąsiedzi odwdzięczyli się również upominkami. 

 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem