31.05.2023 odbyła się konferencja dla rodziców pt. "Niezbędnik zdrowego odżywiania dziecka w wieku przedszkolnym. Rodzicu naucz dziecko dobrze jeść" prowadzona przez panią Małgorzatę Różańską dietetyk Foodarea oraz pt. "Jedzeniowe pokusy, czyli psychologia żywienia dzieci w praktyce." prowadzona przez panią Katarzynę Skowron psychologa dziecięcego. Panie omówiły zasady zdrowego odżywiania, jak wprowadzać zdrowe nawyki oraz jakie znaczenie w życiu i rozwoju dziecka ma odżywianie. Rodzice otrzymali wskazówki, jak postępować w różnych  sytuacjach żywieniowych oraz jak zachęcić dzieci do spożywania zdrowych produktów. 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem