"Już nie będziesz przedszkolakiem, elementarz w ręku masz
Dzisiaj jeszcze między nami, jutro już nie będziesz nasz.
Pójdź pożegnaj misie, lalki i stoliki te z przedszkola,
Bo od jutra tu nie wrócisz, czeka na Ciebie szkoła"
 
Niestety, nasze najstarsze dzieci odliczają dni, kiedy opuszczą mury naszego przedszkola. Po wakacjach rozpoczną nowy etap w swoim życiu. Piękne pożegnanie, wiersze, piosenki, tańce ludowe i oczywiście Polonez - to wszystko zaprezentowały nam przedszkolaki w ostatnich dniach i pokazały, że są już gotowe do podjęcia nauki w szkole.
 
Życzymy młodym uczniom samych sukcesów i wiele radości na każdy dzień!
 
 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem