Są takie dni szczególne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej  okazji do naszego przedszkola w ostatnich dniach  maja zostali zaproszeni rodzice, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć  w uroczystości z okazji ich święta. Przedszkolaki od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Każda grupa przygotowała program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi rodzicami. Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki i śpiewali piosenki, tańczyli, przedstawiali inscenizacje, zaś w podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Rodziców bardzo wzruszyły, a nawet rozczuliły występy dzieci, dlatego też nie zabrakło łez szczęścia.

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem