spotkanie partnerskie

Miło nam poinformować, że z okazji oficjalnego zakończenia Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Pruszków ze Żbikiem poznasz-polubisz" mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu: Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 Magdalenę Kalbarczyk, Wicedyrektor do spraw Przedszkola Publicznego nr 10 im. Kubusia Puchatka w Skarżysku - Kamiennej Edytę Sieczka oraz koordynatorkę projektu Katarzynę Świderską. Mamy nadzieję, że nasza owocna współpraca będzie kontynuowana w przyszłości.

">spotkanie partnerskie

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem