Dyżur wakacyjny w naszym Przedszkolu powoli dobiega końca. Wakacje w przedszkolu to wyjątkowy czas na dobrą zabawę i poznanie nowych przyjaciół. Codziennie staraliśmy się dostarczyć naszym podopiecznym mnóstwo śmiechu i relaksu. Pogoda za oknem rozgrzewała nasze pomysły aby ten wspólny czas wykorzystać jak najlepiej. Mamy nadzieję, że wszyscy będą mile wspominać nasze wspólne wakacje.

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem