W dniu dzisiejszym naszych przedszkolaków zaprosiliśmy na spektakl ekologiczny pt. "Zielona Kraina Oz". Aktorzy zabrali widzów w podróż do wymarzonej zielonej krainy. Podczas drogi napotykali mnóstwo przeszkód ale dzięki dzieciom udało się je pokonać. Przedszkolaki przypomniały sobie, jak dbać o nasze środowisko. Aktorzy podczas spektaklu podarowali dzieciom mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem