11 Listopada to jedna z najważniejszych dat historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W naszym Przedszkolu, jak co roku bardzo uroczyście obchodzimy te ważne wydarzenie. Dzieci z grupy V przygotowały cudowne przedstawienie, które przypomniało nam, jak ważne jest być Polakiem i żyć w niepodległej Ojczyźnie. Piękna dekoracja, Kotyliony, wspólnie odśpiewany hymn - to wszystko świadczy o tym, jak ważne jest celebrowanie Narodowego Święta Niepodległości dla wszystkich pokoleń, poczynając od najmłodszych. 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem