20 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Tego dnia nasza uwaga kierowana jest na wszystkie dzieci i ich prawa. Przedszkolaki ubrani na niebiesko solidaryzowały się z dziećmi z całego świata. W każdej grupie przeprowadzono zajęcia przypominające o prawach dziecka za pomocą ciekawych i nowatorskich materiałów edukacyjnych. Szczególnie w tym dniu przypominamy dzieciom o tolerancji i o tym, że każde dziecko jest ważne i wyjątkowe.

 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem