Pluszowy Miś, to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Możemy Go zawsze przytulić i powierzyć swoje sekrety. Dzień Pluszowego Misia, to czas aby przypomnieć, jak ważne są nasze przyjaźnie i relacje z rówieśnikami. W naszym Przedszkolu wszystkie dzieci uczciły ten dzień śpiewem i zabawami wraz ze swoimi przytulankami. Przedszkolaki wykonały portrety swoich ulubieńców a także podzieliły się ogromną wiedzą na temat różnych sławnych misiaków. To był jeden z najbardziej "przytulnych" dni w naszym Przedszkolu.

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem