Mikołajki, to oczekiwane święto przez wszystkie dzieci. Akcja mikołajkowa miasta Pruszkowa i Straży Miejskiej z inicjatywy Prezydenta Miasta Pruszkowa - Pawła Makucha ma na na celu obdarowanie upominkami dzieci z pruszkowskich przedszkoli. Główne spotkanie odbyło się w naszym Przedszkolu, podczas którego Mikołaj rozdał dzieciom prezenty. Funkcjonariusze Straży Miejskiej również obdarowali dzieci workami pełnych słodyczy i upominków. Dzieci mogły przekazać Mikołajowi swoje marzenia, zaprezentować piosenki i wiersze, które sprawiły wielką radość naszym gościom. Dzisiejsze spotkanie na pewno pozostanie na długo w pamięci naszym przedszkolakom.

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem