Dzisiejszy dzień był pełen niespodzianek. W naszym Przedszkolu odbył się Koncert Mikołajkowy, na którym uzdolniony muzyk Pan Brochocki zaprezentował nam swój program muzykalny. Dzieci miały okazję wysłuchać różnych melodii wydobywających się z instrumentów jeszcze nam nieznanych. Dowiedziały się z jakiego tworzywa dany instrument powstał i z jakiego kraju pochodzi. Wydobywane dźwięki były wspaniałym ukojeniem dla naszych serc i uszu.

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem