"Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja" , to musicalowa opowieść Teatru Katarynka, którą miały okazję obejrzeć dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 13. Przyjacielski Bałwanek przy pomocy Pana Cukierka i Wielkiego Poety pomógł rozwiązać problemy Pingwinka i Królowej. Dzięki nim powróciła radość w Lodowej Krainie. Spektakl zawierał dużo wątków edukacyjnych na temat bezpiecznej zabawy zimą i na lodzie oraz potrzebie przyjaźni i niesienia pomocy. Dzieci miały okazję pośpiewać i potańczyć z aktorami, a najwięcej radości sprawił bal z królową Fruncją.

 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem