W ramach innowacji pedagogicznej ,,Aktywne poranki'' nasze przedszkole odwiedziła pani Agnieszka Orłowska, która jest instruktorką fitness. Pani Agnieszka przeprowadziła zajęcia z najstarszymi przedszkolakami. Opowiedziała starszakom  jakie korzyści wynikają z aktywnego uprawiania sportu, zachęcała dzieci do ruchu i uprawiania sportu aby być zdrowym i mieć dobre samopoczucie. Następnie dzieci ubrane w stroje sportowe aktywnie uczestniczyły w wspólnych ćwiczeniach przy muzyce - aerobiku. Taka forma gimnastyki przypadła przedszkolakom do gustu. Na koniec spotkania starszaki wykonały z panią Agnieszką wspólne zdjęcie. W podziękowaniu za cudowne zajęcia dzieci przygotowały dla pani Agnieszki laurki.

 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem