Wgłębiając się w tajniki chemii, fizyki oraz techniki odkrywamy prawa natury i nauki. Zajęcia w laboratorium pobudzają ciekawość dziecka, zachęcają do przeprowadzania własnych badań naukowych, a przede wszystkim kształtują zamiłowanie do nauki i poznawania nowych rzeczy!  Dzieci z naszego przedszkola miały właśnie okazję odkrywać nieznany i trudny do zrozumienia otaczający nas świat. Na zajęciach przedszkolaki mogły zagłębić się w świat fizyki i chemii , wykonały własnoręcznie eksperymenty, których efekty mogły zabrać do domu. Zajęcia zafascynowały naszych młodych odkrywców i na pewno zainspirowały do poszukiwania dalszych tajników nauki.

 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem