Dziękujemy za udział w zbiórce dla Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt!

W naszej lutowej zbiórce z okazji Dnia Kota udało nam się zebrać łącznie ponad 46 kg karmy suchej i mokrej dla psów i kotów, a także 48 l żwirku. Wśród darów znalazły się też liczne koce i posłania. Wszystkie dary przekazaliśmy we środę 6 marca do schroniska prowadzonego przez Stowarzyszenie. W imieniu wszystkich podopiecznych - potrzebujących psów i kotów - składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom!

 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem