W konkursie plastycznym "Mój ulubiony sport" wzięło udział 47 prac. Przyznano po 4 miejsca pierwsze, drugie i trzecie. Specjalne wyróżnienie otrzymało 8 prac. Wszystkie prace były bardzo kreatywne oraz przedstawiały różnorodność sportu. Można było zauważyć takie sporty jak: piłka nożna, koszykówka, balet, pływanie, wspinaczkę, nurkowanie i wiele innych. W przedszkolu powstała galeria prac naszych artystów. Wszystkim bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem